Modelspoor Museum is aan het bouwen op de Alexanderstraat

Het Modelspoor Museum gaat verhuizen
We gaan verhuizen naar Alexanderstraat 4 in Sneek (langs de A7, bij afslag 22 Sneek Oost, voormalig pand van Leen Bakker). Op hetzelfde terrein ligt ook de Welkoop, Ballorig, sportscholen en sportvelden.

Het pand heeft een oppervlakte van 1800 m2, gelijkvloers. Er komt een ruime catering, educatie en presentatiezaal, een open depot en een open modelbouw ruimte. Maar ook diverse paviljoens met buitenlandse en Nederlandse banen, Thomas de trein en Baantjerbaan, Friesland experience, event plein, en nog veel meer. Uiteraard zal de geschiedenis van het Friese en Nederlandse spoor ook niet ontbreken.

Voorlopig zit het museum nog in het monumentale pand van station Sneek aan de Dr. Bouwmaweg. Daar draaien de treintjes onvermoeibaar hun rondjes voor jong en oud.
Medio 2025 volgt de verhuizing en zal het huidige museum in het station worden gesloten. Wanneer? we houden u op de hoogte.

Wilt u vast even rondkijken? We hebben een 360 graden filmpje gemaakt van de bouw activiteiten (stand 22-2-2025).
Klik op de link: (5) Facebook

Veel kijkplezier.